راهنمایی استفاده از نمایندگی سامانه پیامک افرا اس ام اس

برای اینکه بتوانید از نمایندگی سامانه پیامکی خود استفاده نمایید می بایست چندین کار را انجام دهید که در ادامه تمام مراحل به شما آموزش داده می شود.

۱- اولین گام قیمت گذاری پیامک است که شما می بایست قیمت گذاری پیامک را بر اساس اپراتور ۵۰۰۰۲ مشخص نمایید، قیمت پیامک ۵۰۰۰۲ در پروفایل برای شما درج شده است و مابه تفاوت این مبلغ سود شما از خرید شارژ کاربر است که با گرفتن درگاه پرداخت اختصاصی به حساب شما نیز واریز می شود.

حداقل قیمت گذاری در قسمت تعرفه ها درج شده است که طبیعتا برای پیامک انگلیسی ۲ برابر خواهد بود و شما می بایست هر ۲ فیلد را در این بخش تکمیل نمایید اما می توانید به کاربران خود هنگام ساخت بسته یا هنگام ساخت کاربر تخفیف بیشتری در نظر بگیرید و قیمت پیامک را برای کاربران تان تا قیمت خرید خود کاهش دهید.

(برای این کار از منو سمت راست > مدیریت و تنظیمات > قیمت گذاری پیامک اقدام نمایید)

 

مرحله ۲ تنظیمات بسته‌ها: برای اینکه بتوانید کاربر ثبت نمایید می‌بایست حداقل یک بسته ثبت کنید و دسترسی به بسته‌ها را مشخص نمایید.

برای این کار از منو سمت راست > مدیریت و تنظیمات > تنظیمات بسته‌ها می‌توانید به هر تعداد که بخواهید بسته ایجاد نمایید اما داشتن حداقل یک بسته ضروری است و هنگام ساخت بسته می‌بایست حتما دسترسی‌ها را برای کاربر مشخص نمایید در صورتی که دسترسی ها را برای کاربر مشخص نکنید برای کاربر شما صفحه سفید بالا می‌آید و بعضی از دسترسی‌ها مانند ارسال مدارک ، شارژ حساب و… ضروری است.

تایید مدارک از سمت ما انجام می‌شود و کاربران شما می‌بایست تصویر کارت ملی جدید و یک شماره کارت بانکی جهت احراز هویت ارسال کنند.

 

برای اینکه کاربر شما بتواند از سایت اختصاصی و دامنه اختصاصی شما لاگین کند می‌بایست در منو سمت راست > مدیریت و تنظیمات > تنظیمات مدیریتی > دامنه آدرس دامنه خود را وارد نمایید و توضیحات لازمه در این بخش قرار دارد.

 

شما می بایست برای کاربران خود حداقل تخفیف ۱ را نسبت به قیمت گذاری انجام شده در بسته یا برای هر پروفایل کاربر در نظر بگیرید و در صورتی که تخفیف شما برای کاربر ۰ باشد سیستم از تخفیف تخفیفاتی که ما برای کاربران قرار می دهیم استفاده می کند و این مورد باعث سود منفی شما می شود بنابراین می بایست در بخش تنظیمات بسته یا بخش ویرایش کاربر حداقل تخفیف ۱ را در نظر بگیرید.

 

مهم : برای انتقال خطوط خدماتی به پنل کاربرانتان با توجه به حساسیت خطوط خدماتی می بایست این خطوط به صورت دستی به پنل کاربر افزوده شود روش انجام این کار به این صورت است که شما بعد از ساخت کاربر > در بخش مدیریت و تنظیمات> کاربران > روی اسم کاربر مورد نظر > خطوط > کلیک کرده و خطوط خدماتی اشتراکی ۳۰۰۰۵۰۵ و ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ را وارد می کنید و اشتراکی را بله قرار می دهید.

برای اینکه بتوانید از داخل پنل خودتان گزارشات ارسال پیامک کاربران را مشاهده کنید در بخش گزارشات ارسال (گزارشات ارسال پنل مدیریتی خودتان) در بخش فیلتر جستجو > * را قرار دهید می توانید تمام پیامک های ارسال شده از پنل کاربران را مشاهده نمایید.

در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق تیکت پشتیبانی یا تماس با شرکت با ما در ارتباط باشید.

Share on print
Share on email
Share on pinterest
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *