تفاوت خطوط اپراتور پیامکی چیست؟

در سامانه پیامک افرا اس ام اس شماره های ۳۰۰۰۵۰۵ و ۵۰۰۰۱۲۵۴۷۵ خدماتی هستند به این معنی که از این شماره‌ها فقط امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی و غیر تبلیغاتی وجود دارد. مانند پیامک‌های کد فعال سازی، پیامک‌های تایید سفارش، یاداوری پرداخت بدهی، یاداوری و… ارسال می شود. البته می‌بایست متن به گونه‌ای باشد که برای تیم مامیتورینگ ما نیز مشخص باشد در حال ارسال پیامک به مشتریان خودتان هستید و در صورتی که این مورد برای ما مشخص نشود پیامک تایید نخواهد شد. (می بایست متن شما به گونه‌ای باشد تا زمانی که ناظر انسانی مانیتورینگ ما به عنوان شخص سوم متن شما را مطالعه می‌کند متوجه شود که در حال تبلیغات یا اطلاع رسانی به مشتریان خودتان هستید.)

خطوط تبلیغاتی ۱۰۰۰۴۲۲۳ یا ۹۰۰۰۰۱۴۵ این خطوط تبلیغاتی هستند و برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی می توانید از این خطوط استفاده کنید البته در نظر داشته باشید زمانی که از این خطوط پیامک ارسال می کنید پیامک شما به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال نمی شود و هزینه‌ای نیز از شما کسر نمی‌شود.

همچنین برای ارسال تبلیغات به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند می توانید از ارسال پیام صوتی استفاده نمایید.

 

راهکار برای ارسال پیامک تبلیغاتی به لیست سیاه مخابراتی

راهکار ساده و موقتی : متن پیامک را به همراه تعداد گیرندگان در تیکت ارسال نمایید تا خط سیمکارت به صورت موقت به پنل شما افزوده شود.

راهکار دوم و راهکار دائمی : در صورتی که جواز کسب یا سایت دارای اینماد دارید از طریق راهنمای ثبت خط سامانتل یا راهنمای ثبت خط ۹۰۰۰ خدماتی اختصاصی اقدام نموده  تا در نهایت خط سیمکارت اختصاصی به صورت رایگان برای شما فعال شود یا اینکه خط ۹۰۰۰ اختصاصی برای شما فعال شود که در این حالت تعرفه ارسال پیامک کمتر خواهد بود.

اگر هدف شما تبلیغات گسترده است پیشنهاد ما خط سیمکارت است اما اگر هدف شما تبلیغات به مشتریان خودتان است می توانید خط ۹۰۰۰ خریداری نمایید.

Share on print
Share on email
Share on pinterest
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *